ART / Lithographs / Litograph in colors 14739188
nr 1473 9188
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Jan Stenvinkel (1933-1989), Sweden. Signed, numbered 10/125. Litograph in colors. Sheet: 57x78, outer dimensions including frame: 62x84 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 10/125. Färglitografi. Bladets mått: 57x78, yttermått inklusive ram: 62x84 cm
SEK 150
Monday June 6 2022
at 20:44:03
5/6 11:32:15
100 kr
6/6 20:26:15
Jan Stenvinkel
Read more about Jan Stenvinkel